Strona główna forum vwUP.pl Forum Główne Bluetooth w take-UP!

Bluetooth w take-UP!

Forum ogólne dotyczące spraw motoryzacyjnych
  • Reklama

Post 9 wrz 2015, o 17:14
wildthink Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: Take UP!
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Kolor: Biały
Liczba drzwi: 5-drzwiowa
Rok produkcji: 2013
Województwo: śląskie
Czy ktoś się orientuje czy jest i czy da się uruchomić bluetooth w wersji take-up? Skąd pytanie? Otóż na wyświetlaczu, jest ikonka bluetootha, oczywiście nie podświetlona, widoczna tylko pod kątem. Zegary takie występują tylko w wersji take-up, więc być może jest to do uruchomienia po podłączeniu do komputera. Przydało by się sparować telefon, że o streamingu muzyki nie wspomnę. Jaki interfejs byłby odpowiedni do naszych upów? Fotkę mogę dorzucić później, jak będę miał auto w domu
dzięki.

Reklama

Post 9 wrz 2015, o 21:30
blyskacz Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: High UP!
Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Rok produkcji: 2014
Województwo: małopolskie
Napewno sposobem było by dołożenie Maps and Moora.

Swoja drogą nie wiem jak jest w wersjach z komputerem ale u mnie przy samym Maps and Moorze bez komputera w zegarach na kontrolka BT nie świeci się wogóle.

Może niech się wypowie ktoś kto ma Maps and Moore i komputer pokładowy bo samemu jestem ciekaw jak to wygląda.

Post 10 wrz 2015, o 20:51
wildthink Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: Take UP!
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Rok produkcji: 2013
Województwo: śląskie
Do take-up pewnie nie tak łatwo dołożyć maps&more bo brakuje wiązek. Chodzi mi raczej o uruchomienie bluetootha w tym konkretnym przypadku, nie przez dołożenie maps. Czy jest możliwe włączenie tego poprzez interfejs typu elm czy co tam do VW jest potrzebne.
Bo po coś tam ta ikonka jest
http://zapodaj.net/2b63c14685940.jpg.html

Najlepsze forum VW UP!

Powrót do Forum Główne

• Reklama